Działka komercyjna, Cegielniane
Cegielniane, Kęty, małopolskie
- 70 000 zł
- 305 m²
- 229,51 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka komercyjna, Cegielniane
Cegielniane, Kęty, małopolskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka komercyjna, Cegielniane
Zaktualizowane: 16 maja 2026
70 000 zł 305 m² 229,51 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 70 000 zł (229,51 zł/m²)
- Działka: usługowa, 305 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-6057/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Cegielniane, Kęty, oświęcimski, małopolskie
Opis nieruchomości
ZBIGNIEW KLĘCZAR
Agent prowadzący
OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI KĘTY, UL. KRAKOWSKA
Na sprzedaż działka usługowej o numerze ewidencyjnym 8774, położona w Kętach przy ul. Krakowskiej.
Podstawowe informacje:
Powierzchnia: 305 m²
Wymiary: ok. (...)
694 486...
694 486 486