Działka budowlana, ul. Smoliki
Smoliki, Podlesie, Kęty, małopolskie
- 125 000 zł
- 690 m²
- 181,16 zł/m²
Arkadiusz Słaboń
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Smoliki
Smoliki, Podlesie, Kęty, małopolskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Smoliki
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
125 000 zł 690 m² 181,16 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 125 000 zł (181,16 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 690 m²
- kształt: prostokąt; długość: 15m; szerokość: 20m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka ogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE Bielsko-Biała, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: SGJAJA339
Opis nieruchomości
Nowe Działki Budowlane w Kętach Podlesie (Kobiernice Dolne)Twoje Miejsce wśród Natury!
- działka nr 10 o pow. 690m2 cena 125 000 zł (181 zł/m2).
Z radością prezentujemy nowo wydzielone działki budowlane w malowniczej miejscowości Kęty, położonej w powiecie oświęcimskim. To idealna lokalizacja dla osób pragnących zbudować wymarzone miejsce do życia w otoczeniu natury, z pięknym widokiem na góry.
Dojazd drogą gminną z ul. Baściki w Kętach. (...)