Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Kęty miasto

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

24,90 zł/m²98 m² 2 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana cena netto. Lokal znajduje się w budynku ukończonym w 2014 roku. Przestrzeń użytkowa bardzo łatwa do adaptacji na prawie dowolną działalność. Łatwa aranżacja przestrzeni ( ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

17,44 zł/m²43 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 43 m2 znajdujący się w przyziemiu jednej z kamienic przy ul. Mickiewicza w centrum Bielsku-Białej, blisko przystanku mzk na ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjnie położony lokal handlowo- usługowy o powierzchni około 60mkw zlokalizowany w Kętach na Osiedlu Nad Sołą. Budynek powstał w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł3 865 m² 1 940,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący zakład produkcyjny - przetwórstwo drobiu, zlokalizowany na trasie Żywiec - Korbielów, w Pewli Małej przy ulicy Żywieckiej. Nieruchomość stanowią działki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Oświęcim

Oświęcim(Kęty + 15 km)

11 000 000 zł26 743 m² 411,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków w Oświęcimiu położonych na działce o łącznej powierzchni 26 743m2. Na działce znajdują się 2 budynki biurowe po 600m2 każdy, budynki magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

12,09 zł/m²76 m² 919 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kęty przy ul. Sienkiewicza 2. Przedmiotem oferty są.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Ostróda(Kęty + 23 km)

180 000 zł69 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga obniżka ceny!oferujemy do sprzedania prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej o pow. 132 m2, zabudowane budynkiem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kęty

Stare Miasto,Kęty

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa atrakcyjna cena! Do wynajęcia fantastyczny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 65mkw ( możliwość powiększenia do 85mkw) położony jest w centrum Kęt w Rynku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

41,82 zł/m²68 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w centrum Brzeszcz, blisko kopalni i basenu. Lokal znajduje się na 1 piętrze pawilonu handlowego przy głównej ulicy. Wszystkie media, również ogrzewanie i klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała(Kęty + 11 km)