Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Kęty - Oferty sprzedaży nieruchomości

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kęty,małopolskie

409 000 zł47 m² 8 646,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jedyne takie mieszkanie w Kętach - Bardzo wysoki standard wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z opisem nieruchomości. Zapraszamy na prezentację oraz do zakupu. 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

269 000 zł61 m² 4 381,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w Kętach - miasto w województwie małopolskim! Mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 mieści się na parterze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

304 000 zł45 m² 6 760,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kęty - oś. Sikorskiego Na sprzedaż, ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Sikorskiego w Kętach, o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie położone na 4. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kęty

Kęty,małopolskie

218 800 zł2 188 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kęty Podlesie na granicy z Kozami Atrakcyjna, widokowa działka! Proponuję Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2188m2, położoną w Kętach Podlesie na granicy z Kozami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

269 000 zł2 344 m² 114,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kętach o powierzchni 2344 mkw. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

179 000 zł1 071 m² 167,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kętach o powierzchni 1071 mkw. Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Na sprzedaż działka budowlana w Kętach. Według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o pow. 63 m2 w Kętach na os. Nad Sołą. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze, dwustronnie rozkładowe. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Kęty,małopolskie

475 000 zł138 m² 3 442,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość na sprzedaż nowa wieś, ul. Graniczna (na granicy Nowej Wsi i Kęt) cena 475.000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Nowej Wsi, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielona

Kęty,małopolskie

620 000 zł75 m² 8 243,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Dla tych co niecierpliwi zapraszam do punktu 8. Czasami życie płata nam figla. Jedni czekają na kredyty lipcowe niskooprocentowane, drudzy korzystają z okazji i kupują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kęty,małopolskie

269 000 zł61 m² 4 381,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w Kętach - miasto w województwie małopolskim. Mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 na parterze dwupiętrowego budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kęckie Góry Południowe

Kęty,małopolskie

399 000 zł93 m² 4 278,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Na sprzedaż ładny dom jednorodzinny w o powierzchni użytkowej 93,26 m2 stojący na działce o powierzchni 1499m2 w Kętach w cichej, spokojnej i atrakcyjnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Sołą

Kęty,małopolskie

289 000 zł51 m² 5 711,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania znajdującego się w Kętach na Osiedlu Nad Sołą Mieszkanie o powierzchni 50,6m2 znajduje się na 1-wszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kęty

Kęty,małopolskie

1 099 000 zł264 m² 4 166,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do sprzedania duży dom położony W spokojnym miejscu Z możliwością prowadzenia działalności Wspaniała nieruchomość z 2000 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

239 000 zł200 m² 1 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu Z możliwościa podziału na 3 mieszkania Budynek wybudowany metodą tradycyjną murowaną z cegły. Usytuowany na około 13 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

260 000 zł41 m² 6 284,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 41,37 m2. Jeden duży pokój, kuchnia, łazienka, przestronny przedpokój, balkon. Stan mieszkania pozwala na zamieszkanie do zaraz. Nowa łazienka, nowy piec gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Kęty,małopolskie

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji. Położone w Kętach, przy ul. Franciszkańskiej, w budynku mieszkalnym nad Bulwarem nr 3 (w pobliżu sklepy, korty tenisowe, basen kryty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

294 000 zł48 m² 6 132,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na osiedlu 700-lecia w Kętach. W skład 48,74 m2 wchodzą trzy nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,wc i przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kęty

Kęty,małopolskie

900 000 zł13 549 m² 66,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Doskonale zlokalizowana, duża działka, której zakup może okazać się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę". Działka mieści się bezpośrednio przy ul. Spacerowej w Kętach. Media takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Kęty,małopolskie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

jest super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny w cichej dzielnicy Kęt ale niedaleko centrum miasta. Zaletą nieruchomości jest lokalizacja , duża działka 1600 m2 oraz garaż wolnostojący. Dom jest ocieplony i w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kęty

Kęty,małopolskie

300 000 zł5 860 m² 51,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 5860 m2 zlokalizowana w miejscowości Łęki przy ul.Klonowej w gminie Kęty. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kęty

Kęty,małopolskie

459 000 zł153 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom składa się z części przyziemia oraz piętra- ma 121 m2 powierzchni użytkowej i dodatkowo 48 m2 powierzchni poniżej 2,20 m, a powierzchnia działki to 763 m2. Ocieplony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

329 000 zł76 m² 4 328,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne,4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nad Sołą. Mieszkanie o powierzchni 76 m2 składa się 3 mniejszych pokoi, dużego pokoju dziennego , osobnej kuchni i łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kęty

Kęty,małopolskie

277 695 zł2 057 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 0,2057 ha wraz z udziałem wynoszącym 2/3 części w wewnętrznej drodze dojazdowej. Idealna pod budowę jednego lub dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Kęty,małopolskie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa realizacja - inwestycja zlokalizowana na granicy Kęt, ok. 4 km od centrum! Inwestycja obejmuje kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych, położonych w jednym z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kęty

Kęty,małopolskie

114 750 zł850 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,0850 ha wraz z udziałem wynoszącym 1/3 część w wewnętrznej drodze dojazdowej. Nieruchomość w kształcie prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kęty

Kęty,małopolskie

162 945 zł1 207 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1207 ha wraz z udziałem wynoszącym 1/3 część w wewnętrznej drodze dojazdowej. Nieruchomość w kształcie trapezu, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

330 000 zł3 323 m² 99,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka komercyjna utwardzona o pow. 3323 m2 w Bulowicach (gm. Kęty), przy głównej trasie przelotowej Kraków-Bielsko-Cieszyn. Regularny kształt prostokąta, dwa wjazdy. Prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyszyńskiego

Kęty,małopolskie

320 000 zł44 m² 7 191,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1234

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na oś:Wyszyńskiego o powierzchni 44,5 +piwnica,balkon. Składa się z 2 pokoi,przedpokoju,kuchni ,łazienki. -Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kęty

Kęty,małopolskie

980 000 zł390 m² 2 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 223 m²

Duży, przestronny dom w atrakcyjnej cenie dla wymagających klientów. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata zabudowa kuchni i sprzęt w cenie ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Franciszkańska

Kęty,małopolskie

444 990 zł64 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kęty | Os. Centrum | ul. Franciszkańska (budynek najbliżej Biedronki) Oddanie do użytkowania - max. 31.05.2022 Mieszkanie sprzedaje jako właściciel prywatny - bez pośredników. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kęty

Kęty,małopolskie

420 000 zł124 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Rezerwacja.WYŁĄCZNOŚĆ! Do sprzedania nieruchomość gruntowa budowlana zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kęty

Kęty,małopolskie

1 880 240 zł4 948 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna Z dużym potencjałem! wyłączność! Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna o powierzchni ok. 4948 m2 położona w Kętach, woj.małopolskie, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

419 000 zł4 615 m² 90,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje komercyjno- usługową Na sprzedaż działka o powierzchni 4 615m2. Działka idealnie nadaje się dla inwestora pod uslugi handlu nieprzekraczające 2000 m 2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyszyńskiego

Kęty,małopolskie

213 000 zł38 m² 5 649,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 na 4 piętrze trzyklatkowego budynku wielomieszkaniowego. Dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc. W przedpokoju miejsce na dużą szafę w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kęty

Kęty,małopolskie

420 000 zł260 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Obiekt handlowo-usługowo-produkcyjny atrakcyjna cena -dobra lokalizacja Szukasz obiektu pod działalność w dobrej cenie, sprawdź tą ofertę! Nieruchomość obejmuje budynek użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa idealna pod działalność gospodarczą w centrum Kęt. Powierzchnia 20 arów o szerokości 20 metrów. Na działce media: woda, gaz, kanalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Młynek

Kęty,małopolskie

400 000 zł5 136 m² 77,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ponad 50a terenu pod inwestycję! okazja! Działka z oznaczeniem mnz! Możliwość podziału! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Kęty-Podlesie. Dom usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do Kęt, bielska-Białej. Działka o powierzchni 1100m2, w cichej.