Serce 0 Ulubione

Działki Kęty Osiedle Kęckie Góry

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

199 000 zł2 942 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Działka pod usługi, zaplecze magazynowe, bazę transportową Dobrze skomunikowane miejsce dla prowadzenia usług. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Kęckie Góry,Kęty

70 000 zł305 m² 229,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   oferta sprzedaży działki kęty, ul. Krakowska Na sprzedaż działka usługowej o numerze ewidencyjnym 8774, położona w Kętach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 271 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Przedstawiam państwu wyjątkową i nietypową nieruchomość z ogromnym potencjałem idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

125 000 zł690 m² 181,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Działki Budowlane w Kętach Podlesie (kobiernice dolne)twoje Miejsce wśród Natury! - działka nr 10 o pow. 690m2 cena 125 000 zł (181 zł/m2). Z radością prezentujemy nowo wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

83 700 zł1 116 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, relaksacyjna działka budowlana o powierzchni 1116m 2 położona w Kętach na Podlesiu tuż przy ścianie lasu. Numer działki 980. Działka znajduje się w ostatniej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł2 914 m² 521 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, składająca się z widokowej działki o powierzchni ok. 2910 mkw. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł942 m² 528,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta działki ul. Kajzara Niezwykle urokliwe miejsce - jedna Z ostatnich działek W tym miejscu świetna lokalizacja blisko centrum - dzielnica złote łany nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 892 m² 94,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Porąbka , o łącznej powierzchni 3892 m . W skład działki wchodzi: 1690 m działki budowlanej , 2002.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł876 m² 2,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zgrabna Działka o powierzchni 876 mkw położona w Kętach przy ul. Legionów na wynajem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka ma przeznaczenie 164.MU mieszkaniowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gilowice(Kęty + 17 km)

95 000 zł1 194 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gilowice, w powiecie żywieckim. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 940 m² 773,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   na sprzedaż działki inwestycyjne kęty, ul. Jana III sobieskiego 14 obręb kęty stare miasto | nr działek: 4225, 4224, 4228 łączna powierzchnia: 1940.

Szczegóły ogłoszenia

126 720 zł1 408 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1408 mkw, w kształcie trapezu , lekko pochylona, zlokalizowana w miejscowości Witkowice, w gminie Kęty. Spokojna okolica,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij